Pierwszy
drugi
trzeci
czwarty
piaty
Na zbójecką nutę – 5-6 marca 2010

Wspaniałą grupa z Kredyt Banku w marcowy weekend uczestniczyła w Wykopaliskach Arche, szukają w jaskini Mylnej starożytnej wazy, a później bawiła się do rana przy muzyce góralskiej i góralskich śpasach.

Zawody Narciarskie – 28 luty 2010

Po Serii wyjazdów narciarskich na różne stoki Małopolski i Słowacji, nadszedł czas na zdobycie nagród w Zawodach Narciarskich MotoSki 2010. Pracownicy Motoroli dzielnie startowali, a dyplomy, nagrody i pączki były dla wszystkich zawodników.

Biegi Narciarskie – 3 luty 2010

Obok uroczego pensjonatu w Gorcach, przedstawiciele firmy IKEA doskonalili umiejętność jazdy na nartach biegowych. Śmiechu u upadków było mnóstwo, ale uczestnicy obiecali że w Warszawie kupują narty biegowe i zaczynają dbać o kondycję.

Skarb Uminy – 21 stycznia 2010

Złotej Trumny i Skarbu peruwiańskiej księżniczki szukali z nami na plaży obok zamku w Niedzicy Dzieciaki z zimowiska Prymus Linguist. Za pomocą mapy mali poszukiwacze dzielnie poradzili sobie z trudnościami i słodki skarb został odnaleziony.

Świąteczny Chill Out Opera Krakowska – 15 grudnia 2009

W nowym budynku Opery Krakowskiej organizowaliśmy Spotkanie Świąteczne dla zaprzyjaźnionej firmy Motorola Polska Electronics. Wszyscy bawili się znakomicie podczas występu Piotra Bałtroczyka i zespołu Sublokator. Przyjecie wzbogacił elegancki świąteczny catering.

Warsztaty Świątecznych Kartek – 13 grudnia 2009

Ręcznie robione kartki Bożonarodzeniowe mogli wykonać pracownicy Motoroli wraz z rodzinami. Pod okiem instruktorów powstały prawdziwe cuda które przesłane pocztą będą wyjątkową pamiątką.

Mikołajki – Biegun Północny 6 grudnia 2009

Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci pracowników Motoroli na spotkaniu Mikołajkowym w Krakowie. Sala przybrała oprawę Bieguna Północnego a największym powodzeniem (oprócz prezentów) cieszyły się warsztaty plastyczne oraz najprawdziwsza bitwa śnieżkowa.

Andrzejkowe Czary 28 października 2009

W Andrzejkowy wieczór w uroczym pensjonacie w Poroninie wróżyliśmy razem z firmą Wadowscy Sp. z o. o, klimat stworzyły nastrojowe dekoracje. Można było spotkać prawdziwą wróżkę, zatańczyć w rytmach lat 60dziesiątych oraz sprawdzić swoją przyszłość.

Misja Niemożliwa 2- 4 października 2009

Kolejny raz mogliśmy realizować nasz jedyny, niepowtarzalny, tajemniczy program, kolejny raz z sukcesem! Uczestnicy z firmy LCS wkręceni w ciekawy scenariusz do końca nie wiedzieli gdzie zaczyna się a gdzie kończy gra. Górskie schronisko, jaskinie, produkcja wina to tylko niektóre z atrakcji tego wyjazdu.

Poszukiwanie Skarbów - 19 września 2009

Rano Rafting a po południu prawdziwe poszukiwanie skarbów, pracownicy banku BZWBK podzieleni na drużyny przeszukiwali Tatrzańskie jaskinie i odnaleźli skarby pozostawione przez zbójników. Gratulujemy wszystkim odwagi i sprytu.

Rambling - Tatry 10 września 2009

Dla firmy Naturell, zorganizowaliśmy rambling, pogoda sprzyjała, uczestnicy fantastyczni, Tatry pokazały swoje oblicze ale … rambling to … tajemnica, dlatego … .

Regionalny Rafting 5-6 września 2009

Dla firmy Kamsoft powstał program łączący extremalną przygodę na Raftingu, z pięknem Pienin i folklorem góralskim. Na Rafting zdecydowało się 120 osób przygotowaliśmy 240 wioseł, 120 kasków i kapoków, 18 pontonów i całe miliony kropel wody. Sporo osób zwiedzało również zamek w Niedzicy, a wszyscy spotkali się na Góralskich Śpasach na pięknej polanie nad jeziorem. Jesień w Pieninach ma swój niezapomniany urok – zapraszamy.

„Pieniny – Urzeknięci” 4-6 września 2009

Kolejny raz z wielką przyjemnością pracowaliśmy dla firmy Biogran. Podczas wieczoru Kasyno, Raftingu czy tajemniczej Hydrozagadki nie zabrakło emocji. Zalew Czorsztyński został uratowany, Pieniny odczarowane, przyszłość przepowiedziana, za wypełnienie misji
DZIĘ – KU - JE - MY.

Spotkanie Firmowe – Konferencja 4-5 września 2009

W pięknym hotelu niedaleko Warszawy, pracownicy oraz zaproszeni goście PSE Info Sp. zo. o spotkali się na konferencji zorganizowanej przez naszą firmę. Po wysiłku umysłowym nadszedł czas rywalizacji i wspaniałej zabawy na żaglówkach, turnieju strzeleckim oraz podczas wspólnego gotowania które okazało się hitem spotkania.
Czarci Wieczór poprowadził nasz wspaniały, niezastąpiony – czort wcielony wodzirej Jarek.

Sabałowa Gra Terenowa 24 sierpnia 2009

Było słoneczne sierpniowe popołudnie, kolonia Prymus Linguist, cisza poobiednia … ale była też kula zorbingowa, tor przeszkód, strzelanie z wiatrówek, ścianka wspinaczkowa i wiele innych konkurencji. Wygrała drużyna Ani (ale Ania zawsze ma najlepsze drużyny :).

Szkolenie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego 12-22 lipca 2009

Już po raz szósty spotykamy się ze studentami Kierunku Ratownictwo Medyczne Collegium Medicum na szkoleniu z technik ratownictwa górskiego oraz wodnego. Kolejny raz program stworzony przez pracowników Firmy Eiger okazał się wyjątkowym szkoleniem.

Dajemy Radość 5 lipca 2009

Program zrealizowany dla wspaniałych dzieciaków z Domu Dziecka.
Dzieci przebywały na koloni w Zakopanem, a w jedną z niedziel, mogliśmy zorganizować pełne zabawy, rywalizacji i uśmiechów zajęcia na polanie w Tatrach.
Dziękujemy za tą realizację, uśmiechy i pamięć najmłodszych to dla nas największa nagroda.

Rafting 4 lipca 2009

Kolejny raz spotykamy się z firmą Capgemini, tym razem podczas raftingu po Dunajcu. Słoneczna pogoda oraz świetne humory uczestników sprawiły, iż ta wodna przygoda była wyjątkowa i nie zapomniana. Zadowolenie uczestników było tak duże, że wypływamy kolejny raz już w sierpniu!

Piknik Google Kryspinów 20 czerwca 2009

Hawajski klimat w pobliżu zalewu w Kryspinowie, uśmiech na twarzach zarówno tych najmłodszych jak i starszych uczestników to kolejny piknik pracowników firmy Google. Warkot silników czterokołowców, dźwięki muzyki hawajskiej, nauka samby, budowa zamku z kartonu, park linowy oraz wiele innych atrakcji, były do dyspozycji uczestników pikniku nad zalewem w Kryspinowie.

Misja Niemożliwa - Bieszczady 28-31 maja 2009

Praca dla firmy Biogran to prawdziwa przyjemność, tym większa im bardziej nietypowy projekt. Postanowiliśmy połączyć dwa programy Misję Niemożliwą i Odkrywców i … udało się, powstała impreza pełna tajemnic, zaskoczenia ale i adrenaliny i uśmiechu. Bieszczad z Biogranem nigdy nie zapomnimy.

Góralska przygoda 20-24 maja 2009

Kluczowi partnerzy firmy FS Technology spędzili trzy dni na Podhalu. Poznali kulturę oraz zwyczaje górali podczas wieczoru w zabytkowej Chacie Sabały na "Śpasach Góralskich". Na szczyty wzniosła uczestników kolejka na Kasprowy Wierch.

Białowieża Spotkanie z Żubrem 15-16 maja 2009

Pracownicy firmy Siebert Head wybrali się razem z nami na spotkanie z żubrem z Białowieży. Udało się go spotkać zarówno podczas spaceru ścieżką Żebra Żubra jak i wyrzeźbić podczas warsztatów rękodzieła. Uczestnicy spotkania z przejęciem rzeźbili dzięcioły, kwiaty, żubry i inne motywy, a wieczorem zasiedli do ogniska z muzyką regionalną.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej 7 marca 2009

Mimo wiosennego terminu, śnieg w dolinie dopisał, a doktoranci Uniwersytetu Jagiellońskiego mogli poczuć atmosferę zimowego wieczoru. Pyszne jedzenie przy ognisku nadało wyprawie szczególnego charakteru.

Wyjazd narciarski 19-22 luty 2009

Dla firmy Prymat organizowaliśmy wyjazd narciarski, przytulny Pensjonat w Poroninie oraz gościnne stoki Białki Tatrzańskiej sprawiły ze wyjazd był szczególnie udany.

Rodzinne zawody narciarskie 8 luty 2009

Po serii zimowych wyjazdów dla pracowników firmy Motorola i ich rodzin naszedł czas na prawdziwe rodzinne zawody narciarskie. Na doskonale przygotowanym stoku w Kluszkowcach rywalizowano w kilku kategoriach, wiele osób wyjechało z cennymi nagrodami i nowymi umiejętnościami. Zwycięzcom gratulujemy.

Zima z Adrenaliną w Rabie Niżnej 19 stycznia 2009

Po raz kolejny w Rabie Niżnej spotkaliśmy się z dzieciakami z koloni organizowanej przez Hut Plus. Zimowa kula Zorbingowa, zawody w spodniach trzyosobowych i wiele innych konkurencji wywołały mnóstwo uśmiechu na twarzach dzieci.

Góralskie Śpasy w Pałacu Minoga 3 stycznia 2009

Urodzinowe przyjęcie z okazji 10 lecia firmy Biogran w Polsce, świętowaliśmy w gościnnych progach pałacu Minoga. Ponad 300 osób brało udział w konkursach regionalnych podczas Góralskich Śpasów oraz bawiło się przy muzyce lat 80dziesiatych. Specjalnie przygotowany na tę okazję urodzinowy tort cieszył nie tylko smakiem ale i wyglądem.

Wybrane realizacje z roku 2008.

Wybrane realizacje z roku 2008.