Pierwszy
drugi
trzeci
czwarty
piaty

Referencje

Wysoko cenimy sobie opinie naszych klientów i na Państwa życzenie chętnie udostępnimy treść, wszystkich otrzymanych listów referencyjnych. Najważniejsze dla nas są spontaniczne maile od osób organizujących wyjazd z ramienia firmy a także od uczestników wyjazdów, o to kilka wiadomości które znaleźliśmy w skrzynce mailowej tuż po eventach.
 

 • Raz jeszcze bardzo Pani dziękuje za pomoc! Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane:). Cały Moj strach i stres opadł z chwila rozpoczęcia występu :). Cieszę sie, ze wszytko sie udało. Osoby, z którymi rozmawiałam, również podzielają moje zdanie, świetna impreza i dopięta na ostatni guzik!

Dagmara Kaczmarek, Motorola Polska Electronics

 • Nasze zadowolenie jest przeogromne i jeszcze do tej pory każdego dnia uczestnicy wspominają spotkanie firmowe – „serio, serio” więc bardzo raz jeszcze dziękujemy – zresztą z Państwem zawsze wszystko jest idealne!

Sylwia Staśkiewicz, PSE INFO SP.ZO.O

 • Nastroje po imprezie są bardzo dobre, jeszcze raz serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.

Joanna Kłeczek - Kacza, LCS Logistics S.A

 • Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu integracyjnego!! Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko było sprawnie zorganizowane, począwszy od pysznego jedzenia, atrakcji tj. rafting i zwiedzanie zamku z rejsem po zalewie, na zabawie wieczornej kończąc. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
  Z pozdrowieniami,

Karolina Sołtysiak, P.I. KAMSOFT

 • Wspomnienia jak się okazało same miło:)
  Serdecznie dziękujemy za kolejny wspólny wyjazd!:) Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni!

Regina Lach, Biogran Gmbh sp. Z o.o

 • Te lata z Wami, wszystkie imprezy, kontakty, cala współpraca upewniały mnie za każdym razem ze jesteście wyjątkowa firma.
  Przede wszystkim poprzez to ze jesteście wyjątkowymi ludźmi z pasja i zaangażowaniem, a jeszcze bardziej przez to co jest unikalne w dzisiejszym świecie buissenesu ... przez spojrzenie nie tylko przez pryzmat opłacalności i pieniędzy, ale ludzkiego zaangażowania, dostępności niemal na każdym kroku, gotowości pomocy we wszystkich szalonych pomysłach i niezwyklej elastyczności.
  To uczyniło, ze strasznie milo mi sie z Wami współpracowało.

Joanna Maciąg, Motorola Polska Electronics

 • Zawody zorganizowane super! No i świetnie ze pogoda dopisała :)

Agata Ciepacz Motorola Polska Electronics

 • Rafting udał sie wspaniale i chciałem jeszcze raz bardzo podziękować za jego przygotowanie :) Pozdrawiam

Lukasz Kąkol, Motorola Polska Electronics

 • Tajemniczość wyjazdu była na tak wielka skalę, że nie zdążyłyśmy pożegnać się z Wami. Na Twoje więc ręce składam oddzielne podziękowania dla Ciebie i Twoich przystojnych kolegów.
  Dzięki wielkie, 
  Pozdrowienia dla Was wszystkich!

Bożena Pałucka, Biogran Gmbh sp. Z o.o

 • Bardzo wszystkim sie podobał wczorajszy wyjazd.
  Puszcze jutro, lub pojutrze surveyi dam ci znać o wynikach pod koniec tygodnia.
  Dziękuje za organizacje !

Joanna Maciąg, Motorola Polska Electronics

 • Ja przede wszystkim chciałam Wam wszystkim, całemu zespołowi podziękować za wspaniała współprace a przede wszystkim wielkie zaangażowanie I wielkie serce !!!
  To Was wyróżnia spośród wszystkich I dlatego jest mi zawsze miło z Wami osobiście współpracować
  Pozdrawiam Asia
  Dziękuje raz jeszcze za kolejny WSPANIALY piknik !!!!
  I pozdrawiam serdecznie,

Joanna Maciąg, Motorola Polska Electronics

 • Referencje prześlę Państwu w najbliższym czasie, gdyż niestety z tytułu końca miesiąca nie udało mi się jeszcze ich przygotować. Ale zapewniam, że na pewno się u Państwa pojawią! W końcu na prawdę jest co rekomendować! :)
  Jeszcze raz dziękuję bardzo za świetnie zorganizowaną imprezę!
  Pozdrawiam serdecznie   

Ola Szymanowicz, LCS logistics

 • Wszyscy są szalenie zadowoleni z wyjazdu, a ściśle mówiąc z tego, co działo się w piątek. Generalnie była to dla nich niespodzianka, bo nie powiedziałam im nic z wyprzedzeniem, no i okazała się świetną imprezą. Już na miejscu przy autobusie, jak ich z trudem wspólnie przegoniliśmy z tych skałek (to też o czymś świadczy bo było zimno i padał deszcz) jednogłośnie mówili, że super zabawa i nigdy jeszcze czegoś takiego nie przeżyli. Mi było bardzo miło widzieć i słyszeć tyle szczęścia naraz.
  Co do mojej oceny, to przede wszystkim wielką przyjemnością jest współpraca z Tobą. Wszystko było zorganizowane świetnie, bezpiecznie i z dużym rozmachem, do tego byliście absolutnie elastyczni i kreatywni do ostatniej chwili. Bardzo dziękuję Tobie i Twojemu zespołowi za naprawdę wspaniałą imprezę, mam szczerą nadzieję, że się jeszcze spotkamy… 
  Serdeczności

Ewa Andruszkiewicz, Tesco Polska Sp. Zo.o.

 • W imieniu własnym oraz pozostałych uczestników wyjazdu bardzo dziękuję za świetną współpracę oraz fantastyczny kulig (proszę też przekazać podziękowania za pyszne jedzenie:)). 
  Pozdrawiam serdecznie,

Antonina Sudnik, Doktorant Uniwersytet Jagielloński, Prawnik

 • Grupa jest bardzo zadowolona z atrakcji. Bardzo dziękuję.

Karolina Duda, BTS Kraków

 • Wielkie dzięki za super imprezę. Wieczorem przy kolacji rozmawiałem z wieloma ludźmi, wszyscy byli zgodni, że zabawa była wyśmienita. Pozdrów i podziękuj całemu zespołowi, który brał udział przy jej realizacji.

Sebastian Kędzierski, Dwór Polski

 • My również dziękujemy bardzo. Wszyscy bawili się super. Pozdrawiam

Ewa Polak, Greennark

 • Impreza bardzo się podobała wszystkim uczestnikom! Co przejawia się w chwili obecnej głównie tym, że pracownicy ciągle dopytują się o zdjęcia i nie mogą się na nie doczekać:) Serdecznie dziękujemy! 
  Pozdrawiam i mam nadzieję na kolejne okazje do współpracy!

Regina Lach, Biogran Gmbh sp. Z o.o

 • Niestety nie mogłam być na pikniku, ale słyszałam same pozytywne opinie na jego temat, wierzę więc że zabawa musiała być naprawdę udana:)! Dziękujemy serdecznie i mamy nadzieję, że będzie jeszcze mnóstwo okazji do współpracy z Państwem. Oczywiście jeśli życzą sobie Państwo jakieś referencje lub coś w tym stylu, to my jak najbardziej możemy takowe dostarczyć. Z niecierpliwością czekamy na film oraz zdjęcia.
  Pozdrawiam serdecznie 

Regina Lach, Biogran Gmbh sp. Z o.o

 • Dziękujemy za wspaniała zabawę. Czekamy niecierpliwie na zdjęcia. Pozdrawiam i do zobaczenia

Maria Lasek, Purchasing Manager - Delphi o/Krosno

 • Impreza się udała, wszyscy zadowoleni. Dziękuję za dobra współpracę.

Liliana Sumara, RO - MIR Spółka z o. o.

 • Mogę potwierdzić, że wyjazd udał się świetnie mimo przeciwności losu związanych z pogodą. Wszyscy bawili się rewelacyjnie i sami byli tym prawdę powiedziawszy zaskoczeni ;) Jeszcze raz dziękuję za profesjonalną organizację i mam nadzieję, że będziemy mieli również okazję współpracować w najbliższej przyszłości.

Łukasz Kąkol, UBS Fund Services S.A.

 • Dzieciaki wróciły bardzo zadowolone, wciąż żyją tą wycieczką. dziękujemy:)

Małgosia Kwiatkowska, ZSP Zaborów

 • Jeszcze raz chciałam podziękować za niesamowitą imprezę, wszyscy bawili się super i każdy jest zadowolony. 
  Mam tylko prośbę od pracowników, żeby przesłać wyniki z rozwiązywanych zagadek logicznych oraz informacje, która z czterech drużyn wygrała.

Barbara Poradowska, Jobs PL SA

 • Bardzo dziękuję za informację - wszyscy są jak najbardziej zadowoleni. Chciałem w imieniu firmy podziękować za bardzo sprawną organizację imprezy!

Michał Korn, UBS Fund Services S.A.

 • Są bardzo zadowoleni :) w tym tygodniu kończy się kolejny konkurs :) i walczą o następny wyjazd. Zosią byli zachwyceni.

Piotr Żymuła, PPH Prymat Sp. z o.o.

 • Chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za przygotowanie dla nas atrakcyjnych ofert incentive i staranne przygotowanie się do wycieczki. Jednocześnie chciałam podkreślić, że zachwycił nas Państwa profesjonalizm i uprzejmość w trakcie naszej współpracy.

Sylwia Stawska, Orbis

 • Raz jeszcze w imieniu Prezesa, Dyrekcji, pracowników i swoim własnym dziękuję za zorganizowanie nam tak udanego wyjazdu.

Sylwia Staśkiewicz, PSE INFO Sp. z o. o.