Pierwszy
drugi
trzeci
czwarty
piaty

O nas

Organizacją imprez zajmujemy się już od 1996 roku. Przeprowadziliśmy w tym czasie setki spotkań o bardzo zróżnicowanej tematyce a wraz z naszymi klientami odwiedziliśmy wszystkie, nawet najdziksze zakątki Polski. Ekipa instruktorska ciągle się rozwija i nabiera jeszcze większego doświadczenia - świadczyć o tym mogą zdobyte certyfikaty oraz pozytywnie zakonczone kolejne etapy szkoleń, jakimi mogą się poszczycić. Zgromadziliśmy wiele specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu organizowane przez nas zajęcia stają się atrakcyjniejsze, a przede wszystkim jeszcze bardziej bezpieczne.

Jedno wciąż się nie zmienia: wszystkie projekty szkoleniowe przygotowujemy z tą samą werwą i pasją i ciągle najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszych Klientów oraz ich zadowolenie i uśmiech.

Imprezy integracyjne, szkolenia ogranizujemy z dużą dawką adrenaliny i przede wszystkim zabawy. Imprezy integracyjne dla firm są zawsze dobierane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości naszego Klienta. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe scenariusze.

Programy organizowane są z pasją. Bo organizację raftingów, ekstremalnych wypraw do jaskiń, czy spływów kajakowych trudno nazwać pracą - dla nas to przyjemność.

Realizacje oparte są na autorskich scenariuszach naszych pracowników, dlatego mają Państwo gwarancję, że tylko z nami spotkają Szalonego Doktora Wirusa,Macharadżę Ducha Gór, Pustelnika czy Kapitana Blooma.

Zespół, to grono pasjonatów i specjalistów z różnych środowisk, którzy co roku poszerzają swoje umiejętności. Tworzymy grupę specjalistów z różnych dziedzin: ratownicy górscy, ratownicy medyczni, instruktorzy sportowi, instruktorzy Polskiego Związku Alpinizmu, aktorzy, trenerzy biznesu, muzycy i inni...