Pierwszy
drugi
trzeci
czwarty
piaty

Event z przesłaniem

Przygotowywane przez nas scenariusze od wielu lat są na bieżąco modyfikowane i staramy się, aby były one ściśle powiązane z panującymi w świecie trendami. Od kliku lat promujemy wszelkie formy związane z ochroną naturalnego środowiska oraz zdrowym trybem życia. Naszym uczestnikom proponujemy dawno juz zapomniane miejsca, w których obcowanie z przyrodą, cisza oraz widoki kojące oczy otrzymują w standardzie. W czasie tych zajęć łączymy przyjemne z pożytecznym, zdobywając niezbędne narzędzia, aby móc pomalować płot wokół domu dziecka, sadzimy lasy, czynnie uczestniczymy w sprzątaniu lasów oraz jezior. Obcowanie z przyrodą i miejscową ludnością to najlepszy sposób na poznawanie kultury oraz zwyczajów panujących w różnych regionach naszego kraju.

Polecamy szczególnie:

Graj o przepis

Zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż kulinarną w świat kuchni regionalnej: góralskiej, łemkowskiej, mazowieckiej, śląskiej. Podróż potrwa kilka godzin i z pewnością będzie długo wspominana jako niezwykła przygoda. Na samym początku Uczestników dzielimy na grupy, zadaniem drużyn będzie odszukanie oraz zdobycie przepisu na regionalne nalewki, których receptury skrzętnie ukrywa lokalna gospodyni.

Na kluczyk ....

Zapraszamy do udziału w grze terenowej, odrobinę nietypowej, gdyż uczestnicy od razu otrzymują skrzynię ze skarbem - jednak trzeba o niego zawalczyć. Skrzynia jest pełna nagród niespodzianek, ale niestety opasana jest 7 łańcuchami zamkniętymi kłódkami. Dodatkowo przypięta jest do największego w lesie drzewa - by otrzymać nagrodę trzeba skrzynię otworzyć.Klucze można zdobyć biorąc udział w kilku konkurencjach - za każde dobrze wykonane zadanie, drużyna otrzymuje 1 klucz - brak jakiegokolwiek klucza uniemożliwi otworzenie skarbu - dlatego tak ważna jest współpraca całej grupy.

Eko – event

To impreza zorganizowana blisko natury, podczas której będziecie mogli być może pierwszy raz w życiu, zrobić jajecznicę na ognisku, wydoić krowę, popływać samodzielnie zrobioną tratwą. Jednak największą zaletą Eko - eventu, jest świetna zabawa połączona z ochroną środowiska. 
Przy przygotowaniach staramy się zużywać jak najmniej papieru, prezenty jakie od nas otrzymacie wyprodukowane są z bawełny, bez sztucznych barwników. 

Tatrzańska Przygoda 
Zmagania z tatrzańską przyrodą w konwencji rajdu przygodowo - poznawczego. Pokonywanie tajemnych ścieżek latami wydeptywanych tylko przez dziką zwierzynę. Trasa naszpikowana zadaniami podnoszącymi poziom adrenaliny we krwi - zjazdy na linach, wspinaczka skałkowa, błądzenie w labiryntach tatrzańskich jaskiń, oraz wiele ciekawych logicznych zadań i zajęć z survivalu...

Hydro Zagadka
Szalony hydrolog doktor Wirus uknuł wraz z swoimi pomocnikami haniebny plan zatrucia ujęcia wody w całej okolicy... Czas wyruszyć na szlak przygody, aby nie dopuścić do realizacji tego planu. Zadanie tylko z pozoru wydaje się łatwe. Na uczestników czyha wiele „niebezpieczeństw” a cel, będzie tylko pozornie na wyciągnięcie reki.