Pierwszy
drugi
trzeci
czwarty
piaty

Team building tematyczny

Imprezy integracyjne, to skomplikowany schemat działania. My potrafimy sprostać temu zadaniu. Teambuilding, to zespół stałych korzyści dla uczestników: gwarancja integracji w atmosferze dobrej zabawy. Profesjonalnie dobrany zespół realizujący określone zadania.

Dokąd tym razem z nami chcesz pojechać? Zakopane? Andy? Świat leży u Waszych stóp!

SCENARIUSZE

Misja Niemożliwa
Najprawdopodobniej, jako jedyni w Polsce opracowaliśmy program oparty na tajemnicy, zaskoczeniu, a jednocześnie wspaniałej zabawie uczestników powiązany ze świetnymi wynikami szkolenia. Kluczem realizacji projektu jest tajemnica, której osoba odpowiedzialna za szkolenie (z ramienia firmy) nie może zdradzić uczestnikom. Będą Państwo, nocować na terenie parku narodowego, wspinać się po skałach, pływać samodzielnie zbudowaną tratwą, będzie można też własnoręcznie nakręcić film...

Tatrzańska Przygoda 
Zmagania z tatrzańską przyrodą w konwencji rajdu przygodowego. Pokonywanie tajemnych ścieżek latami wydeptywanymi tylko przez dziką zwierzynę. Trasa naszpikowana zadaniami podnoszącymi poziom adrenaliny we krwi - zjazdy na linach, wspinaczka skałkowa, skoki na linach z drzew, oraz wiele ciekawych logicznych zadań i zajęć z survivalu...

Kamień filozoficzny
Jest to impreza, która przeniesie nas w realia poszukiwaczy skarbów, alchemików, czarodziei, pozwoli zapomnieć o codzienności, odświeży zdobyte kiedyś umiejętności, a przy okazji sprawi, że będziemy się naprawdę dobrze bawili.

Hydro Zagadka
Szalony hydrolog doktor Wirus uknuł wraz z swoimi pomocnikami haniebny plan zatrucia ujęcia wody w całej okolicy... Czas wyruszyć na szlak przygody, aby nie dopuścić do realizacji tego planu. Zadanie tylko z pozoru wydaje się łatwe. Na uczestników czyha wiele „niebezpieczeństw” a cel, będzie tylko pozornie tylko na wyciągnięcie reki.

Jajo kondora
Uczestnicy dostają informację o tym, że największa tajemnica ich firmy została dzisiaj skradziona z ich sejfu. Należy jak najszybciej zorganizować wyprawę, aby odebrać dyskietkę zanim złodzieje dotrą z nią na polowe lotnisko. W czasie pościgu uczestnicy będą poruszać się po różnych strefach, które będą symbolizować różne stopnie zagrożenia kontratakiem. Na drodze pojawią się również różne zadania do wykonania: mosty linowe, skok z drzewa na wahadle, sieć pionowa, w niektórych strefach trzeba będzie poruszać się ze sprzętem do paintballu, który trzeba będzie odnaleźć na podstawie mapy i specjalnego detektora. Zadanie zostaje zakończone w momencie odzyskania dyskietki.

W czasie wyprawy uczestnicy napotkają się jeszcze na wiele niespodzianek i zadań do wykonania. 

Oraz wiele, wiele innych...