Pierwszy
drugi
trzeci
czwarty
piaty

Park linowy

 

Zapraszamy serdecznie do zlokalizowanego w Murzasichlu (około 10 km od centrum Zakopanego) parku linowego. Park znajduje się na terenie leśnym i posiada dwie trasy o różnym stopniu trudności. 

Trasa dolna znajduje się na wysokości 2-3 metrów nad ziemią i przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Na trasę składa się 11 różnych przeszkód, a całość zabezpieczona jest atestowanymi siatkami zabezpieczającymi dzieci przed upadkiem. 

Trasa wysokościowa, przeznaczona dla dzieci powyżej 145 cm wzrostu oraz dla dorosłych, zawieszona jest na wysokości od 7 do 12 metrów. Składa się z 12 przeszkód. Każda z nich jest inna i zakończona dwoma kolejkami tyrolskimi o łącznej długości 180 metrów. 

Na terenie parku znajdują sie również dwie ścianki wspinaczkowe, a jedna znich zbudowana została specjalnie z myślą o najmłodszych, aby po wspięciu się nią mogły spróbować szalonej jazdy na kolejkach tyrolskich.

W czerwcu 2012 planowana jest rozbudowa parku o trasę średnią - zawieszoną około 3-4 metrów nad ziemią specjalnie przystosowaną dla młodszych dzieci.